وبلاگ شخصی خشایار(Don Corleone) -خدمت به هنر یا خنجر از پشت؟!
دسته بندی: تحلیل ها | 10:49 PM روز ۱۳۸۹ نوزدهم اسفند

خدمت به هنر یا خنجر از پشت؟!
درودبعد از پست امیر در وبلاگ شخصی خودش زمان را مناسب دیدم تا مطلبی که خیلی وقته میخواستم بگم اما موقعیت نبود رو در این پست به قلم بیارم.

نکته جالب تقلید از نت اهنگ در اکثر سایت ها و سایت های به خصوص !و الگو قرار دادن نت اهنگ جنبه ی دیگری هم دارد که بسیاری قابل ترحم و خنده دار است!این افراد و سایت ها نه تنها از خصوصیات ظاهری تقلید کورکورانه میکنند و فقط ظاهر را تقلید و کپی میکنند و این تقلید هم به شیوه ی کاملا مضحکی انجام میگیرد بلکه رفتار و سایه ای از تفکرات ما را نیز کپی و تقلید میکنند.
به عنوان مثال ما سیستم نمونه کار را با ساعت ها و هفته ها بررسی و تحلیل و برنامه نویسی و فعالیت های فنی و تخصصی راه اندازی کردیم.و برخی! از سایت ها با تقلیدی احمقانه فقط باکس بالای انجمن را قرار میدهند به عنوان ظاهر سازی که احتمالا فریب کاری بیشتری با استفاده از اعتبار نت آهنگ انجام دهد.

رفتار مدیریتی بسیاری از انها کاملا تقلید شده از رفتار مدیریتی نت آهنگ هست جالب اینکه حتی نوع نگارش و سخن گفتن خودشان را نیز از ما کپی میکنند چقدر مضحک!طوری که شاید از دور به نظر بیاید که این افراد زیر نظر ما تربیت مدیریتی دیده اند که البته شاید هم بی راه نباشد این تفکر!!!

اما موضوع جالب که مفصل تر میخواهم در موردش بنویسم موضوع منجی موسیقی و هنر است که توسط این عده مطرح میشود اما جالب اینکه رفتارشان چیزی خلاف این را نشان میدهد یعنی در رفتار نابودگر هنر هستند ولی شعار منجی هنر بودن را نیز به کررات سر میدهند.چه جالب!که این موضوع برای نخستین بار چندین سال قبل توسط نت اهنگ و ما مطرح شد و برنامه ها و فعالیت های زیادی در این مورد انجام داده ایم که همگی شاهدی بر جهت بهبود بخش کار های ما است.اساتید موسیقی زیادی جذب ما شدند،هنرجویان و اموزشگاه های زیادی از این محیط برای سطح موسیقی استفاده کردند و میکنند که بسیاری از خود شما شاهد ان هستید و و و فعالیت ها و شواهد زیادی که گفتنش چندین صفحه نیاز دارد.

اما این افراد و سایت های مقلد!در رفتار سعی در متشنج کردن فضای دیگر سایت ها دارند برای اهداف شخصی و سایت خودشان!ایجاد باند بازی برای خراب کردن جو و محیط علمی و تخصصی سایت های دیگر باز هم برای مقاصد شخصی خودشان،پراکندگی هنرمندان و هنرجویان و ایجاد تفرقه بین آنها در سایت های دیگر ! باز هم برای مقاصد شخصی خودشان که سایتشان هست که تماما با تقلید از نت اهنگ و سایت های دیگر ساخته شده.واقعا عجب منجی هایی!!!

آیا چنین افرادی با این طرز تفکر و با کمبود فکری و ایده و هدفی که دارند میتوانند منجی باشند؟به نظر شما این افراد منجی هنر و موسیقی هستند یا نابود کننده آن؟بیایید یک نگاهی به اطراف و جامعه ی حقیقی بیاندازیم، آیا اینچنین افرادی را اعم از هنر مند و آموزشگاه تا منصب داران نمیبینیم؟

آیا برای وجود چنین افرادی نیست که هنر کشور ما نه تنها به نابودی میرود و سطح کیفی و کمی روز به روز پائین تر میرود بلکه به سمت ابتذال نیز کشیده میشود؟اصولا هر چیزی که به نابودی برود قبل از نابودی کامل مبتذل میشود!

و جالب اینکه این افراد که اصولا از روبرو دوست هستند و حتی کاربری که مظلوم مینماید! از پشت دشمنی قسم خورده!و باز جالب اینکه این دشمن قسم خورده ی پشت سر و دوست ظاهری!24 ساعته در سایت های دیگر به خصوص نت اهنگ حضور دارند.و دو فعالیت مهم انجام میدهند..

یکی تقلید بی کم و کاست از سایت های دیگر و به خصوص نت اهنگ مثل تقلید و الگو قرار دادن نت آهنگ از نظر ظاهری!و سعی در به خورد دادن کاریکاتوری مضحک از امکانات نت اهنگ! کپی پست مطالب نت اهنگ از موضوع تاپیک گرفته تا مقالات و ... و دیگری ایجاد جو مخرب و باند بازی ها و سعی در خراب کردن نت اهنگ یا سایت های دیگر!و تفرقه انداخت و دشمنی بین هنرمندان و هنرجویان و و و .
من واقعا نمیدانم این افراد واقعا عقده ی مهم بودن و در چشم بودن را دارند؟؟؟!!! یا از هنر بیزارند و میخواهند به طریقی هنر را به نابودی و ابتذال بکشانند.آیا این که هنرمندان همه در یک محیط گرد هم ایند بیشتر به هنر کمک میکند؟یا اینکه پراکنده شدن هنرمندان در سایت ها و محیط های مختلف توسط این افراد؟

واقعا فکر کردید که چرا باید گول این افراد سودجو را خود و با طناب آنها به چاه افتاد؟البته در انتها باید بگویم این افراد تا الان نه تنها نتوانسته اند کاری به پیش ببرند بلکه روز به روز محبوبیت انها کاسته میشود و فریبخوردگان آنها روز به روز هشیار تر میشود و از این قشر نابود گر فاصله میگیرند و به مسیر درست باز میگردند.

به امید روی که این افراد هرچه زود تر خود نابود شند و بگذارند هنر این مملکت با تلاشی همگانی و در یک محیط فرهنگی و هنری و در کنار هم شکوفا شود.مطالب بیشتری را در پست های بعدی ذکر خواهم کرد.نکته:مطمئن باشید این افراد با دیدن وبلاگ من و وبلاگ امیر و مطالب آن سعی میکنند عینا رفتار ما را تقلید کنند و حرکت مشابهی بر ضد ما انجام دهند که جای ترحم دارد و خنده ی بسیار.!!!پاینده باشیدایجاد وبلاگ جدید | گزارش تخلف | نمایش لیست وبلاگ هاجامعه مجازی موسیقی ایرانیان