وبلاگ شخصی خشایار(Don Corleone) -سرآغاز

سرآغاز

نویسنده: Khashayar
دسته بندی: متفرقه | 4:04 PM روز ۱۳۸۹ پانزدهم اسفند

سرآغاز

 

به عنوان نخستین پست , سرآغازی می نویسم خلاصه و پراکنده و در پست های بعد در باره ی هر موضوع منسجم تر و مفصل تر خواهم نوشت.

قبل از ایجاد این وبلاگ من در گذشته دو وبلاگ دیگر داشتم در نت آهنگ یکی با نام داستان و موسیقی و دیگری با نام موسیقی و اشو!

وبلاگ اول داستان هائی مرتبط با موسیقی بود که می نوشتم و در آنجا قرار می دادم و خوب با استقبالی هم روبرو شد و خوانندگانی داشت ولی خوب ناچار به حذف این وبلاگ شدم.

وبلاگ دوم هم دیدی متفاوت نسبت به موسیقی بود..از زایه ای دیگر به موسیقی نگاه میکرد و مطالب شاید نا متعارفی داشت و همچنین ناچار به حذف این وبلاگ شدم.

بعد از چند سال که وبلاگی در نت اهنگ نداشتم این نیاز رو حس کردم تا وبلاگی ایجاد کنم و مطالبی در موضوعات مختلف و در شرایط مختلف که در خود سایت نمیشه نوشت بیان کنم. شاید سوالات خیلی از دوستان با خواندن مطالب این وبلاگ برطرف شود.شاید حقایق بسیاری که سالها است گفته نشده روشن شود.

اگر شما هم سوالی داشتید که جواب آن را دریافت نکرده اید در نظرات کامنت بگذارید حتما پاسخ خواهم داد.

توجه:* مسائل مربوط به پشتیبانی و کمک در بخش های مختلف سایت را در بخش پشتیبانی مطرح کنید.

 

اصلا به یاد نمیارم چطور با نت اهنگ آشنا شدم خیلی اهل وب گردی و شرکت در مباحث انجمن ها و .. نبودم،شاید نخستین انجمنی که عضو شدم انجمن موزیکس بود با مدیریت اطهر!

سپس از نت اهنگ سر در آوردم و تا الان اینجا موندم به دلایل خیلی زیادی!! که خواهم گفت.

در طی این سالها در نت آهنگ آنقدر مسائل جور و واجور دیدم و یا خود در آنها درگیر بودم که تجربیات زیادی در این زمینه برایم فراهم کرده است!تجربیاتی که بسیار مفید بوده و درس های زیادی یاد گرفته ام از آن!

 

در این سال ها شاید بسیار سکوت کرده ام...و فقط کار خودم رو کرده ام! اما گاهی نیاز بوده که من حرفی بزنم و مسائلی رو بازگو کنم که نگفتم چون یا موقعیتش نبوده یا ...

 

اما در این وبلاگ قصد دارم  خیلی از این مسائل رو بازگو کنم چرا که جامعه کنونی ما و جامعه مجازی ما نیاز به این شفاف سازی ها دارد.

تا پست بعدی پاینده باشید و سربلندایجاد وبلاگ جدید | گزارش تخلف | نمایش لیست وبلاگ هاجامعه مجازی موسیقی ایرانیان